Εχει πάρει μέρος με επιτυχία στα πρωταθλήματα IRONMAN® των τελευταίων χρόνων, ενώ πέρσι κέρδισε τη 2η θέση στη γυναικεία κατάταξη στο IRONMAN® 70.3® Vouliagmeni, Greece 2023).
Η Νάντια Συντζανάκη, είναι αρχιτέκτονας, τριαθλήτρια, μαμά 3 παιδιών και σύζυγος. Πώς προλαβαίνει; Όπως λέει και η ίδια, όταν θες, όλα βρίσκουν τρόπο να χωρέσουν μέσα στο 24ωρο.
Εχει πάρει μέρος με επιτυχία στα πρωταθλήματα IRONMAN® των τελευταίων χρόνων, ενώ πέρσι κέρδισε τη 2η θέση στη γυναικεία κατάταξη στο IRONMAN® 70.3® Vouliagmeni, Greece 2023).
Το άθλημα που ονομάζουμε τρίαθλο, είναι στην ουσία η διαδοχική συμμετοχή σε τρία αγωνίσματα: κολύμβηση, ποδηλασία, τρέξιμο. Ο αθλητής συμμετέχει διαδοχικά στα τρία αγωνίσματα και μάλιστα συνεχόμενα.
Θεωρείται μία από τις σπουδαιότερες τριαθλήτριες στην Ελλάδα με συμμετοχές και διακρίσεις σε σπουδαίους αγώνες εσωτερικού και εξωτερικού.
Δεν είναι καθόλου εύκολο να συνδυάζεις οικογένεια, εργασία και αθλητισμό αλλά η Νάντια τα καταφέρνει, όχι μόνο εξαιτίας της θέλησής της που είναι από ατσάλι, αλλά επειδή έχει και μια υπέροχη, υποστηρικτική οικογένεια!
Το δύσκολο Ελληνικό Καλοκαίρι: Καύσωνας, πυρκαγιές, πλημμύρες, πνιγμοί, εξαφανίσεις
ΡΕΠΟΡΤΑΖ Focus On 24.07.2024
First Dates: Πως φεύγεις από ένα αποτυχημένο πρώτο ραντεβού;
Παν Παν, τι στο καλό είναι η Ανισόπεδη Ντίσκο;
Καλοκαιρινές Διακοπές και ακρίβεια: Τι λέει ο κόσμος για ακτοπλοϊκά, διαμονή, ξαπλώστες και beach bars;
Γιατί ο Σταύρος Βαρθαλίτης δεν θέλει να πάει... για σούσι με το Λεωνίδα Κουτσόπουλο;
Θοδωρή Μαραντίνη, ποιο είναι το πιο κουλό πράγμα που έψαξαν για σένα στο Google;
Πόσο κοστίζει μια νέα ζωή; Η Έλενα διηγείται την ιστορία της ως τρανς γυναίκα
ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ Rec Mode 15.06.2024